Mūsų Donalda – konkurso „Ateik. Susipažink. Nusifotografuok. Laimėk.“ prizininkė!

Balandžio 21 d. per atvirų durų dieną mokyklos 10 klasės  mokiniai lankėsi Biržų technologijų ir verslo mokymo centre. Buvome labai svetingai priimti. Pavaduotoja Zita Vainauskienė supažindino su mokykla, jos veiklomis ir pagrindiniais reikalavimais, norint čia mokytis. Aplankėme visų specialybių rengimo auditorijas, susipažinome su dėstytojais, išklausėme jų pasakojimų. Kiekvienoje specialybės mokymosi erdvėje buvo parengti stendai su reklaminiais „selfiukais“. Mūsų dešimtokai, sutikdami dalyvauti konkurse „Ateik. Susipažink. Nusifotografuok. Laimėk.“, mielai fotografavosi. Po konkurso susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad Donalda Žukaitė tapo nugalėtoja. Gegužės 4 dieną prizas pasiekė laimėtoją: Biržų technologijų ir verslo mokymo centro komanda atvežė į mokyklą ir įteikė Donaldai.