Europos kalbų diena

Šiais metais  Europos kalbų diena švenčia savo dvidešimtmetį. Ir tai puiki proga prisiminti, ką žmogui duoda kalbų mokėjimas, paskatinti sužinoti įdomių faktų apie kalbas, o gal pasiryžti pradėti mokytis naujos kalbos.. Visą savaitę klasėse vyko protmūšiai. Jų metu atlikdami dviejų turų užduotis, mokiniai papildė savo žinias apie Europos šalių kalbas, sužinojo įdomių dalykų apie giminiškus žodžius, pasitelkę kelių kalbų mokėjimą, sprendė kryžiažodžius. Susumavus rezultatus, paaiškėjo daugiausia taškų surinkę klasių atstovai:
  • Rusnė Paliulionytė 10 kl.
  • Auksė Tunkevičiūtė 9 kl.
  • Ugnė Navadonskaitė 8 kl.
  • Lukas Kondrotas 8 kl.
  • Dominykas Samas 7 kl.
  • Kajus Samukas 6 kl.
  • Karolis Flenderis 5 kl.
  • Pirmadienį,  rugsėjo 27– ąją, buvo surengta įvairių Europos šalių suvenyrų parodėlė. Užsienio kalbų mokytojos  paruošė stendą, skirtą Europos kalbų dienai. O nugalėtojams buvo įteikti diplomai. Kartu su apdovanojimais mokiniai gavo prizą – „10“ iš pasirinktos mokomosios kalbos. „Mokytis kalbų smagu ir naudinga!“ – tikriausiai ne vieną aplankė mintis, žiūrint į nugalėtojus.