Kūrybinės terapijos užsiėmimas

Gruodžio 8 dieną pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis ir bibliotekininke apsilankė Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje. Vaikai susipažino su vaikiškų knygų išdavimo sistema, apžiūrėjo naujai gautų knygų lentynas, susipažino su seniau išleistų knygų ekspozicija. Didžiąją viešnagės dalį praleido kūrybos ir poilsio erdvėje „Tavo – mano pasaulis“. Šiuo metu erdvė  pasipildė inovatyvia sensorine įranga „Penki pojūčiai“. Bibliotekos darbuotojos papasakojo gražią istoriją apie Peliuko ir jo draugo Meškiuko kelionę į Mėnulį. Pasakojimą lydėjo įvairūs garsai, šviesų žaismas, linksmos užduotys. Vaikai su dideliu susidomėjimu atliko užduotis, išbandė naujus garsų išgavimo būdus, gerai praleido laiką … ir puikiai pailsėjo.

Pakeliui iš bibliotekos mokiniai aplankė gražuolę miesto eglę,  nusifotografavo ir patenkinti grįžo į mokyklą.