Integruota pamoka

Kovo 7 dieną ,,Atžalyno” pagrindinės mokyklos Pabiržės skyriaus aštuntokams vyko integruota istorijos – matematikos pamoka, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui – kovo 11-ąjai. Istorijos mokytojas Vidas Maldutis papasakojo mokiniams kaip Lietuvoje susikūrė Persitvarkymo Sąjūdis, kaip buvo atkurta Lietuvos Nepriklausomybė.  Po to mokiniai sprendė matematinius kryžiažodžius, kuriuos sudarė mokytoja Giedrė Zlotkienė. Visi kryžiažodžių atsakymai buvo susiję su Lietuvos Nepriklausomybe. Pirmoji teisingai išsprendė  Augustė. Gerai sekėsi Matui, Dominykui.  Baigiantis pamokai buvo užduočių aptarimas, nurodyti teisingi atsakymai, tad mokiniai kažkur ,,užkliuvę” galėjo pamatyti teisingą atsakymą. Mokinių buvo paprašyta pamąstyti, kuo lentelėje sudėliotas žodis  ,,Islandija” susijęs su Lietuva. Žinančių neatsirado… Kuo šis žodis svarbus Lietuvai teko paaiškinti istorijos mokytojui Vidui.   Mokytoja  G. Zlotkienė.