Adventinis rytmetys

Gruodžio 20 dieną į tikybos klasę rinkosi pradinukai. Juos pasitiko tikybos mokytoja Eglė, kuri pasidalino mintimis apie rankas, kuriančias gėrį.
Ant Advento vainiko pleveno žvakelių liepsnelės, o vaikai prisiminė, kokius vardus žvakelės turi- Pranašų, Betliejaus, Piemenų, Angelų.
Adventas tęsiasi. Todėl visi kartu prisiminėme ir padainavome adventinę dainą „Kam tavo, vilkeli, akelės šviesios, kalėda“. Ypač gražiai suvaidino vilką, bei, padedant mokytojai, dainavo trečios klasės mokinys Laurynas.
Mūsų rankų gerumas priklauso nuo to, kokios mintys, jausmai veši mūsų širdelėse. Visą Adventą mokykloje vyksta akcija „Padėk beglobiams gyvūnams“. Ketvirtos klasės mokiniai Kamilė, Domas, Karolis ir Eimantas nunešė dovanėles gyvūnams į tam skirtą vietą.
Mokinių rankose balti popieriaus lapai virto angelų figūrėlėmis, kurias vaikai ,kaip šviesos, nugalinčios tamsą simbolį, sudėjo prie Advento vainiko. Renginukas baigėsi malda ir giesme.
Visiems linkime gražių šv. Kūčių bei džiaugsmingų Šventų Kalėdų!

Tikybos mokytoja Eglė