Pasimatuok specialybę

Biržų technologijų ir verslo mokymo centre š.m. gegužės 22-26 dienomis atvirų durų savaitė “ Pasimatuok specialybę“. Į šią savaitę kviečiami

atvykti technologijų mokytojai  kartu su savo mokiniais ir sudalyvauti edukacinėse – mokomosiose veiklose.
Pasinaudoję kvietimu mūsų dešimtokai ir aštuntokai mokėsi naminių ledų gaminimo meno ir automobilių padangų montavimo paslapčių. Meistrė Renata negailėjo patarimų, kaip paįvairinti savo pasigamintų ledų skonius, kaip iškepti traškius ledų indelius ir, pagaliau, kaip patogiai susitvarkyti savo virtuvę. Po gaminimo vyko degustacija. Visi buvo patenkinti savo darbo rezultatais. Pagamintų skanėstų užteko ir vaikinams, dirbusiems mechaninėse dirbtuvėse.

Naudinga ir maloni viešnagė Biržų technologijų ir verslo mokymo centre ne vieną moksleivį paskatins susimąstyti apie studijas būtent šioje mokykloje.