Padėk beglobiams gyvūnams

Visą  Advento laikotarpį mokykloje vyko akcija “Padėk beglobiams gyvūnams”. Keletas septintos klasės mokinių pagamino specialią dėžę maistui, kurią tigro atvaizdu papuošė mokytoja Danguolė. Mokiniai atnešė nemažai maisto pakuočių , tuo parodydami, kad jie nori padėti silpnesniems, rūpintis mažaisiais mūsų draugais –gyvūnais. Gruodžio 23 dieną septintos ,aštuntos klasės mokiniai ir  dešimtokų atstovė Gabija su mokytoja Egle vyko į gyvūnų globos namus-viešbutį “Vizgis”. Gyvūnų namų darbuotojai džiaugėsi, dėkojo už dovanas, pakvietė pažiūrėti, kaip čia gyvena gyvūnai. Mus lydėjo prižiūrėtoja Samanta ir du maži draugiški šuniukai. Šviesiuose kambariuose pamatėme daugybę įvairiaspalvių kačių, kurios ramiai ir jaukiai įsitaisę stebėjo mus, atvykėlius. Mokiniai nuoširdžiai domėjosi gyvūnų gyvenimu, sužinojo, jog šiuose namuose galima ir savanoriauti : rūpintis tvarka, vesti gyvūnus pasivaikščioti. Šiuose namuose gyvena 200 gyvūnų: šuniukų, katinukų, kiekvienas su sava gyvenimo istorija. Mes dar sugrįšime pas juos!