Užgavėnių kaukių paroda

Dėl visiems žinomų priežasčių šiais metais Užgavėnių triukšmingai nešventėme: nevarėme šaltos žiemos iš kiemo, nedeginome Morės, o gal ir blynų sočiai neprisivalgėme… Bet šventei buvo ruoštasi. Padedami mokytojos Danguolės, 5 – 8 klasių vaikai gaminosi kaukes. Užgavėnių personažų kaukes pasidarė ir pradinių klasių mokiniai, ir darželio vaikučiai. Tad kovo 1-ąją visas pagamintas kaukes vaikai sunešė į bibliotekos organizuotą Užgavėnių kaukių parodėlę.

Visų dėmesį traukė Tado 3 kl. ir Austėjos  7kl.  Šarkiūnų tikroviškos kaukės.  Sigučio  Langos ir Saulės Varnaitės 8 kl., Dovydo Murausko ir Edvino Babilausko 9 kl. labiausiai atitiko šios šventės personažus. Nuotaikingos, ryškiais raudonais plaukais kūrė šventinę nuotaiką 10 kl. merginų – Valentinos, Rusnės ir Simonos – kaukės. Tikėkime, kad kaukės ir jų kūrėjai kaip reikiant pasilinksmins kitais metais išvarant baltąją viešnią…