Biržų rajono „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos

Pabiržės pagrindinio ugdymo skyrius
Likėnų g. 10, Pabiržės mst.,41382, Biržų rajonas.

E-paštas pabirze.mokykla@gmail.com

Tarptautinė vaikiškos knygos diena

Penktadienį, balandžio 2-ąją,  pradinių klasių mokinukus pakvietėme į viktoriną, skirtą Tarptautinei vaikiškos knygos dienai. Garsaus pasakų kūrėjo  H. K. Anderseno gimtadienis suteikė progą prisiminti vaikų pamėgtus herojus: Coliukę, mergaitę su degtukais, bjaurųjį ančiuką, karalaitę ant žirnio ir kitus. Renginio metu vaikai atsakinėjo į klausimus apie pasakų veikėjus, patys kūrė bendrą pasaką, užrašydami kiekvienas po sakinį, žiūrėjo filmų ištraukas pagal H.K. Anderseno siužetus. Buvo labai smagu. Smagumo susitikimui suteikė ir tai, kad viktoriną parengė ir vedė 7 klasės mokinė Toma Einorytė. Atsisveikindama jaunoji organizatorė kiekvienam dalyviui įteikė po padėkos raštą už aktyvų dalyvavimą viktorinoje, skirtoje Tarptautinei vaikų knygos dienai.