Išvyka į Naisius

Birželio 20 dieną 7 – 10 klasių mokiniai su auklėtojomis dalyvavo edukacinėje pamokoje „Meniniai odos dirbiniai“. Užsiėmimo vadovė  Rima Šimkuvienė papasakojo apie odos dirbinius, pamokė vaikus, kaip patiems pasigaminti gražų knygos skirtuką, apyrankę, raktų pakabuką. Netrūkus mokiniai su pasigamintais dirbiniais sustojo bendrai nuotraukai.

Po užsiėmimo turėjome galimybę susipažinti su Naisių lankytinomis vietomis.  Sužinojome, kad čia įsikūręs ir vienintelis Lietuvoje Baltų dievų muziejus, kurį puošia daugiau nei 50 ąžuolinių baltų dievų skulptūrų. Aplankėme pagoniškumu praturtinto kraštovaizdžio objektus: Saulės aikštę, Alkos kalną, Ugnies aikštę, Mėnulio akį, Laimės ežerą, Meilės salą ir įspūdingo dydžio Baltų areną. Šios arenos dydis yra toks, kaip Romos Koliziejus.  Sūpuoklių parke smagiai leidom laiką supdamiesi, grožėdamiesi vandens lelijomis, spalvotomis žuvytėmis, baltais angelais ir triušiais.

Po ramybės akimirkų Naisiuose – pramogos Šiaulių Akropolyje. Grįžome namo pilni malonių įspūdžių ir žinojimo, kad laukia smagi vasara!