Biržų rajono „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos

Pabiržės pagrindinio ugdymo skyrius
Likėnų g. 10, Pabiržės mst.,41382, Biržų rajonas.

E-paštas pabirze.mokykla@gmail.com

Vaikystės pašaukta atbėga pas vaikus knyga

Penktadienį, birželio 11 dieną, mokyklos biblioteka mažuosius skaitytojus pakvietė į tradicinį renginį „Vaikystės pašaukta atbėga pas vaikus knyga“. Tai labai graži proga pakalbėti apie knygų skaitymo naudą, prisiminti populiariausius knygų herojus ir jų nuotykius.

Bibliotekos vedėja Gintarė Petrauskienė pasidalino Mikės Pūkuotuko išminties „perliukais“, iliustruotais Mikės Pūkuotuko ir jo draugų nuotykiais, o renginio pabaigoje pakvietė visus priimti iššūkį „Vasara su knyga 2021“. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Gintarė Andriliūnaitė atėjo į susitikimą nešina savo vaikystės mylimiausiomis knygomis. Ji džiaugėsi, kad knygos jai niekada neleidžia nuobodžiauti. Net per karantiną mokytoja keliavo… versdama knygų puslapius.

Gražią knygų mylėtojų bendrystę padėjo kurti ir patys mokinukai: antrokas Lukas išraiškingai papasakojo apie Sieksnio, Sprindžio vaiko, pirmąją kelionę į mokyklą, jungtinis pradinių klasių kolektyvas padainavo keletą dainų, o antrokas Laurynas papasakojo, kaip jam sekėsi perskaityti visą seriją knygų apie Harį Poterį.

Renginį užbaigė padėkų teikimas ištikimiausiems knygų skaitytojams. Labai gaila, kad šiais metais knygų draugų būrys toks siauras… Ir vėl tas nelemtas karantinas pakišo koją.