Biržų rajono „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos

Pabiržės pagrindinio ugdymo skyrius
Likėnų g. 10, Pabiržės mst.,41382, Biržų rajonas.

E-paštas pabirze.mokykla@gmail.com

Biblioteka

Tikslas – aktyviai dalyvauti modernėjančiame ugdymo procese. Mokyklos biblioteka-tai atviras švietimo ir informacijos centras, mokymo ir mokymosi vieta.
Uždaviniai:
1. Skatinti mokinių skaitymą.
2. Analizuoti turimus išteklius ir mokyklos bendruomenės informacijos poreikius.
3. Kataloguoti ir klasifikuoti bibliotekos fondą pagal bendrąsias ugdymo programas.
4. Padėti mokiniams ir mokytojams naudotis bibliotekos ištekliais ir informacinėmis technologijomis, įvertinti mokinių informacinius įgūdžius bei informacines žinias.
5. Dalyvauti bibliotekos darbuotojų kvalifikacijos kursuose ir seminaruose, kurti projektus ir dalyvauti konkursuose.

Bibliotekos veiklos planas

Biržų rajono savivaldybės J. Bielinio vardo viešosios bibliotekos Vaikų skyriuje vyko literatūrinė viktorina „Ką žinai apie knygų penketuką?“. Renginys skirtas akcijai „Renkame metų knygą 2019‘“. Tarp aštuonių rajono pradinių klasių moksleivių komandų buvo ir mūsų mokyklos komanda „Adatėlės“. Tai mūsų šaunieji skaitytojai: Elinga, Saulė, Karolina, Kamilė, Goda, Domas ir Eimantas.
Po trumpų ir išradingų komandų prisistatymų, vaikai atsakinėjo į klausimus, rinko labiausiai patikusią knygą. Biržų krašto moksleivių mėgstamiausia knyga buvo išrinkta T. Dirgėlos knyga „Benas – sapnų siuvėjas“. Viktorinoje nebuvo pralaimėjusių, nes, jeigu tu skaitai, tai jau daug žinai! Arba kita puiki mintis: „Skaityti – madinga!“.